Ornontowice Ornontowice
Edukacja Zdrowie Bezpieczeństwo Kultura Sport Wydarzenia i imprezy
Gmina Głos Ornontowic Komunikacja Parafia Linki
Pomoc społeczna
Urząd gminy
Władze gminy
Polecamy

Szybki kontakt
Wirtualny Spacer
GOSPODARKA
Nieruchomości
Zbiorniki bezodpływowe
Bieżace inwestycje
PARK
Świątynia Dumania
Strategia
Konsultacje
Rodzina 500+
Karta Dużej Rodziny
Organizacje pozarządowe
Druki do pobrania
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
PUP
Ostrzeżenia meteo
Wybory
Stężenia zanieczyszczeń w powietrzu
Lokalna Grupa Działania
Obywatel gov pl
Komasowani

Projekty Gminy Ornontowice realizowane przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR

 Polecamy

Nowa strona internetowa Gminy Ornontowice!

Szanowni Państwo, W styczniu 2017 r. uruchomiona została nowa strona internetowa gminy –www.ornontowice.pl Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu! Wszelkie uwagi prosimy składać klikając w zakładkę "Kontakt": http://ornontowice.pl/kontakt/  

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami - 10 stycznia

Wójt Gminy Ornontowice zaprasza mieszkańców oraz sympatyków Ornontowic na noworoczne spotkanie z cyklu „Nasza gmina i jej sprawy”, które odbędzie się w sali ARTerii Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach w dniu 10 stycznia 2017 r. (wtorek) o godz. 17:00.   Tematem wiodącym spotkania będzie „Budżet – rok 2017”.  Kazimierz Adamczyk Wójt Gminy

Nowy Rok!

Do Siego Roku!

Ogłoszenie w sprawie naboru na stanowisko Inspektora w ZGKiW

Poniżej zamieszczamy ogłoszenie nr 2/2016 Kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej  w sprawie naboru na stanowisko "Inspektor w Dziale Gospodarki  Komunalno - Ściekowej" - pełny etat.

Kampania informacyjna systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

Celem Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE jest poszerzenie ogólnej wiedzy o potrzebie zastrzegania w bankach utraconych dokumentów tożsamości przez każdą osobę, której takowa sytuacja się przytrafiła. Nie ma znaczenia, czy stało się to w wyniku zgubienia czy kradzieży.

Zmiany w ustawie o ochronie przyrody

W związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody i ustawy o lasach (Dz. U. z 2016 r. poz. 2249) od 1 stycznia 2017 r. nie jest wymagane uzyskanie zezwolenia na usunięcie:

Ostrzeżenia meteorologiczne

W załączeniu zamieszczamy 2 ostrzeżenia meteorologiczne dotyczące wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych.

Opłata za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Wójt Gminy Ornontowice przypomina o obowiązku złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku 2016 i dokonania opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2017 r.

Nowy Zastępca Wójta Gminy Ornontowice

Na podstawie Zarządzenia Nr 0050.0242.2016 z dnia 30 grudnia 2016 r. Wójt Gminy Ornontowice powołał swojego Zastępcę. Zastępcą Wójta Gminy Ornontowice został Pan Arkadiusz Pamuła – dotychczasowy Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej.

Ferie z ARTerią i ZGZG

Zapraszamy na imprezy i wyjazdy organizowane w czasie ferii przez ARTerię Centrum Kultury i Promocji oraz Zakład Gospodarki Zasobami Gminy. Szczegóły na plakacie.

Ferie w Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach zaprasza dzieci i młodzież na spotkania w ramach akcji "Ferie w Bibliotece 2017". Wstęp wolny, dzieci mają zapewnione materiały i poczęstunek. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 32 336 13 90.
Śląskie
Tablica ogłoszeń
Partnerstwo
Sonda