Ornontowice Ornontowice
Edukacja Zdrowie Bezpieczeństwo Kultura Sport Wydarzenia i imprezy
Gmina Głos Ornontowic Komunikacja Parafia Linki  
Pomoc społeczna
Urząd gminy
Władze gminy
Gospodarka
Śląskie
Tablica ogłoszeń
Partnerstwo
Strona główna

 Kierownicy Wydziałów

Wersja do druku drukuj

KIEROWNICY WYDZIAŁÓW URZĘDU GMINY ORNONTOWICE

 

 

Imię, nazwisko

 

Stanowisko

 

Kontakt

 

Kazimierz Adamczyk

Wójt Gminy

tel.: 32 33-06-211

e-mail: wojt@ornontowice.pl

e-mail: ug@ornontowice.pl

 

Michał Adamczyk

Zastępca Wójta Gminy

tel.: 32 33-06-211

e-mail: zw@ornontowice.pl 

e-mail: ug@ornontowice.pl

 

Joanna Jeleń

Sekretarz Gminy

 

Kierownik Wydziału Organizacyjnego

tel.: 32 33-06-217

e-mail: sekretarz@ornontowice.pl

e-mail: joanna.jelen@ornontowice.pl

 

Celina Nowak

Skarbnik Gminy

 

Kierownik Wydziału Finansowego i Budżetu

tel.: 32 33-06-205

e-mail: skarbnik@ornontowice.pl

e-mail: celina.nowak@ornontowice.pl

 

Aleksandra Sewerin

Zastępca Kierownika Wydziału Finansowego i Budżetu

tel.: 32 33-06-206

e-mail: aleksandra.sewerin@ornontowice.pl

 

Beata Drobny

Kierownik Wydziału Rozwoju

i Inwestycji

tel.: 32 33-06-228

e-mail: beata.drobny@ornontowice.pl

 

Dariusz Spyra

Zastępca Kierownika Wydziału Rozwoju i Inwestycji

tel.: 32 33-06-224

e-mail: dariusz.spyra@ornontowice.pl

 

Justyna Sittek-Goj

Kierownik Wydziału Środowiska, Przedsiębiorczości i Gospodarki Gruntami

 

tel.: 32 33-06-260

e-mail: justyna.goj@ornontowice.pl

 

Małgorzata Konarska

Zastępca Kierownika Wydziału Środowiska, Przedsiębiorczości i Gospodarki Gruntami

 

tel.: 32 33-06-229

e-mail: malgorzata.konarska@ornontowice.pl

 

Iwona Skrzypczyk

Kierownik Wydziału Informacji i Promocji

tel.: 32 33-06-225

e-mail: iwona.skrzypczyk@ornontowice.pl

 

Mirosława Pietrzyba

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

tel.: 32 33-06-226

e-mail: miroslawa.pietrzyba@ornontowice.pl

 

 

Załączniki:
Adobe Acrobat Document KIEROWNICY WYDZIAŁÓW URZĘDU GMINY ORNONTOWICE_1_2.pdf

opracował: Iwona Skrzypczyk
dodano 2012-07-20 23:48:59 przez Iwona Skrzypczyk

  « Powrót